Producenci
iZdrowie | Wagi do analizy ciała | HS2S | Analiza tkanki tłuszczowej | Pomiar wskaźnika masy ciała (BMI) | Procentowa zawartość wody w organizmie | Analiza masy kostnej | Maksymalny ciężar (udźwig) 18
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 306 mm |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Wysokość produktu | 26,6 mm |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Wydajność | |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Kolor produktu | Biały |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Analiza tkanki tłuszczowej | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Jednostka miary | kg |
| Analiza masy mięśniowej | Tak |
| Dokładność | 100 g |
| Obsługiwane aplikacje | iHealth MyVitals |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Pomiar BMI | Tak |
| Pamięć wagi | Tak |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Liczba użytkowników | 8 użyt. |
| Minimalna waga | 5 kg |
| Automatyczny transfer danych | Tak |
| Liczba zapisów pamięci | 500 |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Historia wagi | Tak |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć błędnych odczytów. Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. Produkt przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i ekstremalnych temperatur. |
Gwarancja 24 miesiące