Producenci
iiyama ProLite XB2491HS-B1 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Typ zasilacza | Internal |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 497 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 221,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 374 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,8 kg |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 685 mm |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 140 kHz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 96% |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ergonomia | |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | -60 - 60° |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański Francuska Polski Ukraińska Angielski Rosyjski Japońska Włoski Niemiecki Czeski Holenderski |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDCP | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | WEEE RoHS TÜV mark CE EAC VCCI UKCA REACH PSE |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 539 mm |
| Głębokość produktu | 221,5 mm |
| Panel sterowania | Joystick: Power/Menu (Centre), Up/Signal Select, Down, Left/Submenu, Right/Volume |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO ErP |
Gwarancja 24 miesiące