Producenci
j5create JTS327 Podstawka na notebooka Szary 40,6 cm (16")
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalny udźwig | 4 kg |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 40,6 cm (16") |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 0,25 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 226 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 312 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,51 kg |
| Szerokość opakowania | 237 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulowany | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Zasilanie USB | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,8 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 343 mm |
Gwarancja 24 miesiące