Producenci
kerg smart – kostka zasilająca 2-gniazdowa + ładowarka USB-A+USB-C + lampka LED 16A/250V~
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Prąd portu USB | 2,4 A |
| Napięcie portu USB | 5 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów USB | 3 |
Gwarancja 24 miesiące