Producenci
kosiarka żyłkowa 18v/2.0ah, li-ion, 28 cm, 5500-7400 obr/mi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Czarny Pomarańczowy |
| Poziom mocy dźwięku | 96 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 80 dB |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Druga rączka | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Szybkość obrotowa | 7400 RPM |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Czas pracy | 42 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,55 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Nie |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Regulowana rączka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Wear protective eyewear and clothing while operating. Dispose of batteries in accordance with local regulations. Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Gwarancja 24 miesiące