Producenci
odkurzacz Metabo 602028850 6 l Bęben próżniowy Suchy i Mokry Worek na kurz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Długość tuby | 0,3 mm |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Rury | Stały |
| Ilość rur | 4 |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Tworzywo tuby | Plastik |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Ilość pyłu | 6 l |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Tworzywo węża | Plastik |
| Średnica węża | 3,2 cm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 393 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Waga (bez osprzętu) | 3,8 kg |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe Goła podłoga Podłoga |
| Klasa pyłu/kurzu | L |
| Właściwe wykorzystanie | Profesjonalny |
| Nadmuch | 35 L/s |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Filtracja próżniowa powietrza | Czyste powietrze |
| Poziom hałasu | 2 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Szczelinówka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Podręczne przechowywanie akcesoriów | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące