Producenci
sE Electronics sE2300 Czarny Mikrofon Stage / Performance
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie | 48 V |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 5,1 cm |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Waga mikrofonu | 611 g |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 5 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | mini XLR (3-pin) |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | 146 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon kardioidalny/kierunkowy |
| Średnica membrany | 1000 ? |
| Równoważny poziom hałasu | 9 dB |
| Czułość (1 kHz) | 24 mV/Pa |
| Model | Mikrofon Stage / Performance |
| Impedancja mikrofonu | 40 ? |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Odbiornik | |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
Gwarancja 24 miesiące