Producenci
sE Electronics sE8 Czarny Mikrofon studyjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie pracy | 48 V |
| Zużycie energii | 2,7 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 141 g |
| Średnica | 2,3 cm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przednia szybka w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Mikrofon | |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 146 dB |
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu | 81 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Impedancja mikrofonu | 110 Ω |
| Typ cewki | Pojemnościowa |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 0,5% |
| Średnica membrany | 1000 Ω |
| Czułość (1 kHz) | 25 mV/Pa |
| Równoważny poziom hałasu | 13 dB |
| Zalecana impedancja obciążenia | 160 Hz |
| Filtr niskokrojony | 20 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. Unikaj kontaktu z wodą. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące