Producenci
simplehuman ST3010 lusterko do makijażu Wolnostojący Okrągły Złoto różowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Powiększenie 1 | 10x |
| Kolor produktu | Różowy złoty |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Średnica | 12 cm |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 298 mm |
| Oświetlenie | |
| Oświetlenie | Tak |
| Typ lamp | LED |
Gwarancja 24 miesiące