Producenci
wolfcraft GmbH EHZ Easy Zacisk stolarski Szary, Turkusowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP) Stal |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Zakres regulacji | 180 - 740 mm |
| Kolor produktu | Turkusowy Szary |
| Maksymalna szerokość zaciskania | 50 cm |
| Siła zaciskania | 90 kg |
| Model | Zacisk stolarski |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 720 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące