Producenci
wózek stal uniwersalny 400 kg hd (502), dewalt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kół | 2 szt. |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Materiały | Stal Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie | 400 kg |
| Materiał kół | Tworzywo sztuczne |
| Typ produktu | Wózek transportowy (magazynowy ręczny) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1100 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Wysokość po złożeniu | 82 cm |
| Głębokość po złożeniu | 7,7 cm |
| Głębokość talerza | 28 cm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Szerokość talerza | 49 cm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wózek jest używany zgodnie z jego maksymalnym udźwigiem. Zachowaj ostrożność podczas wchodzenia lub schodzenia po schodach. Przechowywać w suchym miejscu, aby zapobiec korozji. |
Gwarancja 24 miesiące