Producenci
wyciskacz do czosnku
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Model | Uchwyt prasy do czosnku |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy